Portrait of cute young business woman ou

SLOW W MIEŚCIE

Zwolnij i zacznij żyć!

 

Moją misją jest pokazanie ludziom, że mogą żyć wolniej i w zgodzie ze sobą.
Że mogą mieć czas... Czas dla siebie i dla bliskich. Ty też możesz mieć czas.
I wcale nie musisz zaraz wszystkiego rzucać, wyjeżdżać w Bieszczady czy wyprowadzać się na wieś.
Możesz żyć wolniej TU i TERAZ. W wielkim mieście.  Możesz żyć SLOW.
Wystarczy, że poznasz kilka sekretów i wprowadzisz je do swojego planu dnia. Nauczę Cię tego.
Jestem tu po to, by pomóc Ci żyć wolniej, cieszyć się każdą chwilą i po kolei realizować
swoje marzenia.
Zapraszam do wspólnej podróży po TWOJE SLOW!

Natalia Kraus, konsultantka slow life

 

OFERTA

Jako konsultantka slow life oferuję konsultacje indywidualne, kursy online i warsztaty. Po pracy lub w przerwie zapraszam na zajęcia balance yogi. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis moich usług oraz informację o możliwości rezerwacji
terminu i opłatach. Zapraszam!

Coffee Shop

KONSULTACJE SLOW LIFE

Yoga Stretch

ZAJĘCIA BALANCE YOGA

Woman Sitting on Roof

WARSZTATY

Plants and Pottery

KURSY ONLINE

Spotkanie lub rozmowa online

Jeśli masz dosyć życia w biegu, chcesz w końcu odnaleźć spokój we własnym wnętrzu i żyć slow bez wyprowadzania się na wieś i rzucania wszystkiego - to zapraszam na konsultacje.

Przeszłam podobną drogę. Zajmowałam wysokie stanowisko w korporacji, starałam się być idealną pracownicą, koleżanką, matką i panią domu.  Wydawało mi się, że jeśli będę coraz więcej zarabiać i awansować to będę szczęśliwa.
Niestety nie byłam. Postanowiłam coś z tym zrobić. Uczestniczyłam w wielu kursach, spotkałam mądrych ludzi, włożyłam wiele pracy w nakreślenie nowej mapy "jak żyć slow w dużym mieście". Teraz chciałabym się nią podzielić i pomóc innym żyć wolniej, aby mogli cieszyć się każdym dniem i realizować po kolei swoje marzenia.

Zapraszam do wspólnej podróży po Twoje SLOW.
 

Możemy się spotkać w jakimś fajnym miejscu,
w kawiarnii, w parku lub w Twoim biurze.
Możemy też porozmawiać telefonicznie lub online.
Napisz do mnie, wspólnie znajdziemy odpowiednie
miejsce i czas na nasze spotkanie.

Balance Yoga

Tak, wiem doskonale, co to jest praca w korporacji, przemęczenie, przewlekły stres, napięte ciało i przeciążony umysł. Dlatego właśnie zainteresowałam się jogą. 
Joga ma bardzo wiele odmian i można w niej znaleźć bardzo różne formy ćwiczeń. Ja szukałam zawsze tych, które prowadzą do regeneracji, wyciszenia, relaksacji i powrotu do wewnętrznej harmonii. Tak stworzyłam BALANCE YOGĘ, która łączy w sobie techniki jogi według Sivanandy, ćwiczenia taoistyczne, trening autogenny Schultza, progresywny relaks mięśni Jacobsona i moje własne doświadczenia. 
Podczas zajęć balance yogi nauczysz się głębokiego oddechu, oczyścisz umysł, rozciągniesz ciało i zrelaksujesz mięśnie.
Po zajęciach będziesz mieć nową energię witalną
i poczujesz się dobrze w swoim ciele!
Zapisz się na zajęcia grupowe lub
umów się na lekcję indywidualną.

Slow life w mieście

W dzisiejszym świecie chyba nie ma osoby, która nie chciałby choć trochę zwolnić, żyć bardziej slow, w zgodzie ze sobą i naturą. Codzienne obowiązki związane z zajmowaniem się domem, pracą, opieką nad dziećmi i czworonogami, gdzieś pomiędzy tym szukanie czasu na hobby i spotkania z przyjaciółmi - to wszystko sprawia, że nasz kalendarz pęka w szwach, a slow gdzieś nam umyka. Są jednak sposoby, aby na nowo go odnaleźć. Podczas warsztatu poznasz kilka sekretów i ćwiczeń, które pozwolą ci żyć slow na co dzień. Część z nich wywodzi się z tradycji jogi i medytacji oraz mindfulness, a część to porady praktyczne. Jeśli spróbujesz wprowadzić choć kilka z tych sekretów w życie zobaczysz, jak bardzo zmieni się twój rytm dnia. Przełączysz się na slow, przestaniesz biec, zaczniesz uważniej żyć i odzyskasz CZAS.
Czas trwania: 2-4 godziny

Slow life w wielkim mieście
Miejski minimalizm

Balance yoga dla zapracowanych

Lekcja spokojnego oddychania

Medytacja uważności

W przygotowaniu.

Zapisz się do newslettera, aby być

na bieżąco z wydarzeniami na stronie!

 
Slolif_grafiki_online_Justyna_bbb994f0b_1180_edited.jpg

Książka - Slow life w wielkim mieście

Funkcjonujemy w zabieganym świecie. Wmówiono nam, że szybciej, dalej i więcej są synonimami słowa "lepiej". Że musimy tylko trochę więcej pracować, szybciej się przemieszczać i komunikować, sięgać planami dalej niż do przyszłego tygodnia, a staniemy się... Jacy? Bardziej spełnieni? Bardziej godni podziwu? Szczęśliwsi? Może ten i ów czerpie prawdziwą przyjemność z nieustannego biegu, ale prawda jest taka, że większość z nas, zabieganych, w głębi duszy pragnie spokoju. Chcemy się zatrzymać. Stanąć choć na moment pewnie na własnych nogach, zamknąć oczy i poczuć, jak przepływa przez nas energia. Chcemy, by wystarczyło nam to, co mamy, albo nawet i mniej. Pragniemy pozbyć się nadmiaru obowiązków, przedmiotów oraz dążeń, bo czujemy, że to nas przytłacza. Marzymy o tym, by się od nich uwolnić, tylko nie zawsze wiemy jak. Lektura Slow life w wielkim mieście nie zmieni oczywiście Twojego życia od razu. Liczę jednak na to, że ta książka pomoże Ci odnaleźć spokój i własną slow ścieżkę. Także w wielkim mieście.