Balance Yoga

Tak, wiem doskonale, co to jest praca w korporacji, przemęczenie, przewlekły stres, napięte ciało i przeciążony umysł. Dlatego właśnie zainteresowałam się jogą. Joga ma bardzo wiele odmian i można w niej znaleźć bardzo różne formy ćwiczeń. Ja szukałam zawsze tych, które prowadzą do regeneracji, wyciszenia, relaksacji i powrotu do wewnętrznej harmonii. Tak stworzyłam BALANCE YOGĘ, która łączy w sobie techniki jogi według Sivanandy, ćwiczenia taoistyczne, trening autogenny Schultza, progresywny relaks mięśni Jacobsona i moje własne doświadczenia. Podczas zajęć balance yogi nauczysz się głębokiego oddechu, oczyścisz umysł, rozciągniesz ciało i zrelaksujesz mięśnie. Po zajęciach będziesz mieć nową energię witalną i poczujesz się dobrze w swoim ciele!

 

O mnie

Natalia J. Kraus

Stoję na macie od 2004 roku. Od 2011 jestem instruktorem. Posiadam państwowe uprawnienia, nadane przez Ministra Sportu i Turystyki nr 36706/I/R/2011.
W 2013 roku stworzyłam magazyn Joga, w którym do końca 2017 roku byłam

redaktor naczelną. Moje artykuły na temat jogi i slow life ukazały się m.in. w magazynie

Joga, na portalu Joga-joga.pl oraz Yogabazar.pl Pracuję także jako konsultantka slow life (www.nataliakraus.pl). Jako joginka w praktyce szukałam zawsze drogi do

regeneracji i wyciszenia. Dlatego stworzyłam balance yogę.

Moimi mistrzami są: Mateusz Stańczak, Kasia Bem, prof. Janusz Szopa i Basia Tworek.

 

Kontakt

Natalia J. Kraus

Tel: +48 601 676 356

E-mail: natalia@nataliakraus.pl

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!